Tasarımla hayat bulan mekanlar için, dijital dekorasyon…

Bluart teknik bilgi, deneyim ve hayal gücü sahibi insanların ortak fikrinden doğdu.
Yüzey dekorlama konusunda sahip olduğumuz deneyimimizi, dijital baskı teknolojisinin imkanları ile buluşturarak; yenilikçi, yaratıcı ve sanatsal dekorasyon çözümleri sunmaktayız.

Dekorasyon alanındaki bu teknolojik yenilik, tasarım gücümüz ile birleşince, müşterilerimize özel, özgün yaşam alanları yaratmaya olanak vermektedir.
Cam, ahşap ve doğal taş gibi malzemeler kullanarak, dijital baskı teknolojisi ile yaratabildiklerimiz ancak müşterilerimizin ve Bluart ekibinin hayal gücü ile sınırlıdır.

Bluart Baskı Teknikleri

Bluart, baskı tekniklerindeki bilgi ve deneyimini, hayal gücü ürünlerini gerçekleştirmek ve sıradan olanın dışına çıkmak için kullanıyor. Dijital baskının avantajları, serigrafi baskının süsleme sanatı ile birleşiyor.
Serigrafi baskı ile (simli, gece parlayan fosforlu, ayna görünümlü boyalar vb.), dijital baskı ile bütünleştirilerek, ortaya özel ürünler çıkması sağlanıyor.
Bluart için ürünlerdeki görsellik ön planda olduğu kadar, dayanıklılık da çok önemlidir. Bu sebeple en uygun koruma yüzeyleri tercih edilip uygulanmaktadır.

Bluart Grafik Hizmetleri

Bluart, kişiye özel, butik grafik hizmetleri sunmaktadır. Dilediğiniz desen veya fotoğraf, ürüne aktarılana kadar dijital bir hazırlık aşamasından geçer. Bu hazırlık ne kadar müşteri talebine uygun olursa, sonuç o kadar tatmin edici olacaktır.
Ayrıca renk, doku, malzeme seçimlerinde firmamız gereken teknik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.